Пълен комплект медали за „Мега спорт“ от турнир в чешката столица

Състезателите от хасковския клуб по аеробика „Мега спорт“ спечелиха три златни, един сребърен и един бронзов медал на международния турнир по спортна аеробика 17-th CZECH AEROBICS OPEN в чешката столица Прага.

В турнира участваха над 600 състезатели от 17 държави. „Поздравления за всички състезатели и треньори. Отлична работа и подготовка. Пожелаваме ви още много успехи занапред! През следващата седмица е Държавното първенство за деца, юноши и девойки“, доволни са от клубното ръководство.

– категория групи:
1 място – Мария Вълчева, Неда Запрянова, Стефани Лечева, Теодора Рибарова (СК „АМД“), Виктория Крушарска (СК „АМД“)

АеробикаВъзрастова група 15-17 години:

3 място – Атанас Благоев
1 място – Атанас Благоев, Кристина Костова (СК „АМД“), Християна Златанова (СК „АМД“), Моника Джамбова (СК „АМД“), Александър Мишинков (СК „АМД“)

АеробикаТройката Благоев, Костова и Джамбова, които на квалификациите влезнаха с първа оценка, направиха грешка в изпълнението си и останаха на осмо място.

АеробикаДругите две индивидуалистки също се представиха на много високо ниво. На квалификациите Неда Запрянова се класира трета, а Мария Вълчева петнайста, тъй като направи грешка в изпълнението си.