Ангел Ангов стана вицешампион на „София Опън“

Състезателят на хасковския клуб по карате „Торнадо“ Ангел Ангов се изяви на най-големия международен турнир в България „София Опън – Купата на Президента“.

Възпитаникът на треньора Недялка Станчева се представи при джуниори и мъже ката индивидуално.

След оспорвани двубои Ангел се класира за финала, където се състезава срещу представителя на Сърбия. С резултат 3:2 гласа отстъпи и зае 2-ро място в категорията.

Карате„Това беше много силно представяне за Ангел Ангов, който е едва на 17 години, а се бори за призовите места при мъжете“, доволни са от треньорския щаб.

В турнира участваха 897 състезатели от 98 държави.